ZLATÁ HOREČKA v kosmetice

Ať už se jedná o modelky, zpěvačky, nebo tanečnice, zlatavé odstíny na jejich kůži, jsou jejich častou a oblíbenou ingrediencí. Díky tomu totiž jejich pokožka krásně září, jsou sexy a vypadají mladší. Aby toho dosáhly, používají kosmetické přípravky s rozjasňujícími účinky, jako jsou například oční stíny, tvářenky, pudry, ale i pleťové krémy a oleje. Pleťové oleje s takovým efektem navíc dokonale zvýrazňují svaly. Některým takovým kosmetickým olejům se přezdívá tekuté zlato. Ty nejvzácnější totiž mají často opravdu vysokou cenu. Ale rozhodně nemusíte zoufat, že by tyto kosmetické přípravky byly určeny jen bohatým celebritám. Protože obliba zlatých odstínů, zažívá v kosmetice veliký boom, jejich nabídka je díky tomu opravdu veliká. A tak si můžete si  vybrat i z dostupných a přitom dostatečně kvalitních produktů renovovaných výrobců.

zrcadlo
 
Na co byste se měla zaměřit?

Při nákupu vybírejte speciální suché oleje, které na pokožce nezanechávají mastný pocit a obsahují třpytivé rozjasňující částečky, které dodávající pokožce zdravý lesk. Ideální je používat jej na paže, do výstřihu, ale i na nohy, kde jak již bylo řečeno, krásně zvýrazní svaly. Našimi typy jsou například kvalitní výrobky od značek Estée Lauder, Max Factor, nebo Chanel. Některé produkty, jako například multifunkční zlatý olej od značky Nuxe můžete použít i na konečky vlasů. Oleje patří rozhodně k létu, ale využijete je i v zimě. Po jejich použití budete na večírku přímo zářit.
 
Zlatavé odstíny využijete i při líčení. Je ovšem mít na paměti, že se třpytivým make-upem je nutné pracovat velmi opatrně, protože jinak bude výsledek působit nepřirozeně. Pokud tedy sáhnete po zlaté, volte vždy jen jeden produkt, stíny, tvářenku nebo pudr.

modelka
 
Zvolíte-li zlatý pudr, po nanesení make-upu jím zlehka poprašte celý obličej nebo jej použijte jen na zvýraznění lícních kostí a do dekoltu. Zlatá barva vypadá skvěle i na víčkách, buď jako oční linka, nebo ještě lépe jako oční stíny.Metalické oční stíny oči nádherně rozzáří a opticky je zvětší. Při nákupu se zaměřte na krémové oční stíny, které velmi dobře drží a nehrozí riziko jejich nechtěnému rozmazání. Vybírat můžete kvalitní výrobky od značek: MAC, Sisley, Yves Rocher, Chanel nebo Max Factor.

zpěvačka
 
Pokud se budete líčit klasickými pudrovými stíny, potom použijte na celé pohyblivé víčko podkladovou bázi a stíny vám tak vydrží mnohem déle.Zlaté stíny vypadají dokonale v kombinaci s tenkou, černou linkou vedenou v linii řas, lehce zvednutou u vnějšího koutku oka. Celé líčení zakončete černou řasenkou.