Vyklízení bytů a nemovitostí

Je pravdou, že za celý život člověk nashromáždí mnoho různých věcí. Častokrát jsou poté odloženy v zapomnění, protože se již ani na nic jiného nehodily. Bohužel přesto v každém z nás převládají myšlenky, co kdyby se to náhodou jednou hodilo. Ale na co, to většinou ví jen ten, kdo si tyto věci uložil. Když přijde nepříjemná záležitost jako úmrtí, zůstane jen hromada nepotřebných součástek, odloženého nábytku či jiných věcí. Pro pozůstalé se tak stává tento poklad zcela bezcenným a musí zajistit odklizení. Likvidace pozůstalosti nemusí být ale nepříjemnou záležitostí, když si objednáte profesionály, kteří se o vyklizení bytu, domu či jiných objektů postarají podle ekologických pravidel. Případně vám nábytek či další pozůstalost přestěhují na jiné místo určení.

vyklízení bytu

Odvoz podle potřeby

Stěhování a vyklízení bytu je zajištěno podle potřeby a možností pozůstalých osob. Zde se vychází vstříc s maximálním porozuměním ke vzniklé situaci.
Služby, které zajistíme:

  • V případě likvidace nábytku či jiné pozůstalosti zajistíme odvoz na sběrný dvůr, kde jsou veškeré materiály třízeny a recyklovány.
  • Postaráme se o vystěhování všech potřebných objektů, včetně vyklizení sklepu, půdy či jiného prostoru.
  • Pokud je potřeba, přistavíme kontejner přímo k vyklízenému objektu, čímž urychlíme vyklízení. Vše následně odvezeme.
  • Rádi vám přestěhujeme nábytek nebo jiné věci, které chcete si ponechat, na místo určení podle vašich požadavků. Zajistíme i bezpečný převoz, aby nedošlo k během přepravy k poškození, zvláště u starožitného nábytku.
  • Na všem potřebném se domluvíme během osobní schůzky.

ruční vozík

Proč si vybrat nás?

Rozumíme vašemu zármutku, potřebám a rádi vám v této nesnadné situaci podáme pomocnou ruku. S maximálním nasazením se postaráme o vše potřebné spojené s likvidací pozůstalosti, vyklízením a stěhováním. Je na nás spolehnutí a spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.