Ideální dárek pro muže s vůní rozmarýnu, dejte šanci olivám

Pokud je vaše drahá polovička v kuchyni opravdu jako doma, byla by skutečná škoda podobné příležitosti nevyužít. Motivovat k přípravě nedělního menu můžete i formou, která se kdysi nazývala Škola hrou. Dodat prvotřídní surovinu a dát pak prostor, ať si s ní poradí. Italská nebo španělská kuchyně voní jižanským rytmem a je velice elegantní. Důvodem k takovému hodnocení je také olivový olej, který je nedílnou součástí hlavních jídel, polévek, ale také moučníků. Ano, skutečný univerzál, dalo by se říct!

Marina Colonna 4

Rybí i kuřecí speciality už čekají

Co se vám vybaví, když se řekne rozmarýnový olej? Je to vůně bylinky, která je ve středomořském prostoru podobně doma, jako snítka oliv? Našlo by se tisíc dobrých důvodů, proč ochutnat takto aromatický olej třeba jen na malé lžičce. Dopřávat si nové požitky, v tom je přeci kouzlo a tajemství moderní gastronomie. Dát důvěru osvědčené značce z jihu Itálie, jako je právě Marina Colonna, je sázkou na jistotu. A rozhodně nemusíte zůstat jen u rozmarýnu, protože v nabídce jsou i jiné vůně, samozřejmě čistě přírodní. Lanýž nebo pomeranč, vyberte si, co z toho je vám milejší? Pochopitelně můžete vsadit i na klasiku, kterou je čistý olivový produkt, ale proč si to o příštím víkendu neudělat v kuchyni trochu voňavější?

Vanocni_darek_3

Pokud hledáte dobrý dárek pro muže, máte jej možná doslova před nosem. Pro koho je vaření, pečení a smažení skutečným koníčkem, snad ani nemůže takový prezent odmítnout, spíše se mu nadšením rozzáří oči. A to je přesně efekt, který jsme původně chtěli vidět, že? Pokud nahlédnete krátce na olivum.cz, zjistíte, že máte za sebou cestu kolem Evropy – Španělsko, Itálie, Chorvatsko, ale také Řecko. Dárek k narozeninám je tedy pro kulinářské mistry vyřešen, ale zbývá ještě doladit poslední detaily. Jak jistě víte, s olivami je to jako s vínem a měli byste se trefit i do vkusu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup