Mužský svět a prostata

Kde se nachází prostata? V ženském světě a až na ženskou odbornou veřejnost je prostata ve většině jen slovo. To v mužském prostředí má toto slovo sílu šrapnelu. Již od dětství jinoch zaslechne na půl ucha od starých pardů vtípky na toto téma, a jak léta běží, zaslechne i vážně myšlené povzdechy na toto téma od starších kolegů v práci, či při čistě mužských chvilkách na toaletách v hospodách a restauracích. Ono toto povzdychnutí nad pisoárem se bohužel zakládá na pravdě a zkušenostech mnoha mužských pokolení a je dobře, že se o tomto dříve tabuizovaném tématu začalo hovořit i veřejně, protože z lékařských výzkumů jasně vyplývá, že prevence je zde důležitější snad víc, než následná léčba problémů, která může být při zanedbání ve svých důsledcích až fatální a vést k úmrtí dotyčného.

intimita

Z největších nebezpečí, která na mužskou populaci v podobě nemoci prostaty číhá, je karcinom prostaty, což jako druhý nejčastější mužský karcinom, může způsobit, život ohrožující problém a zde je prevence skutečně životně důležitá a včasné odhalení potíží může mít vliv nejenom na životní komfort, ale jak jsme se již zmínili i na holý život. Dalším z častých problémů je zánět proťaty, který je sice nepříjemný, ale není až tak přímo životu nebezpečný, jako výše zmíněná komplikace. Dalším problémem může být benigní hyperplazie, což převedeno do normálního jazyka znamená zbytnění, neboli zvětšení prostaty, což vyvolává tlak do močové trubice i močového měchýře a způsobuje nutkání k častému močení. Tato komplikace je obvyklá u mužů nad padesát let, ale není výjimečná ani u mladších. A co to vlastně ta prostata je a kde je umístěna a proč má vlastně své místo v mužském těle a jakou má funkci. Několika slovy se pokusíme popsat něco, co je součástí nesmírně složitého systému lidského těla a proto bude tento popis vyloženě orientační.

intimita

Podrobnosti odborného i obecného rázu, včetně naší nabídky pro řešení tohoto problému najdete na našich webových stránkách, jejichž odkaz přinášíme na našem webu. Prostata je mužská pohlavní žláza, na spodní straně močového měchýře, připomíná kroužek ovíjející močovou trubici, rozvíjí se a roste po celý život a ve skutečně kritických případech může dorůst až velikosti vlašského ořechu, následují samozřejmě výše zmíněné problémy a obtíže. Velmi, velmi zjednodušeně lze říci, že hlavní funkce prostaty je tvorba sekretu pro uchovávaní a přenos spermií v co nejlepším biologickém prostředí. Kvalita tohoto sekretu, je jedním z faktorů úspěšného přenosu spermií při oplodnění. S našimi výrobky chceme přispět k plnohodnotnému mužskému světu, který, pokud je v pořádku, přináší pohodu radost i do toho světa ženského. Budeme se těšit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup