Dominikánská republika je hitem exotických dovolených

Právě Dominikánská republika se stává stále větším lákadlem exotických pobytů zdaleka ne jenom pro Čechy. Ovšem když se řekne luxus a exotika, Češi si většinou vybaví právě tuto destinaci. Mohou za to jak luxusní hotely, které nabízejí perfektní služby, stálé počasí, ale také poměrně výhodné ceny, co se poměru luxusu a kulturního vyžití týče. Dominika totiž nenabízí zdaleka jenom písčité pláže, ale také historii a skvělá místa pro sport, historii, cyklistiku i turistiku.
santo domingo
Dominikánská republika, tedy její karibská část, je nejnavštěvovanější zemí celého Karibiku. Dokonce i Češi, kteří si Karibik oblíbili jako místo své dovolené, jezdí nejraději právě sem. Není se čemu divit, výborné služby, dobré ceny, luxusní hotely, bohaté hotelové programy, golfová hřiště, ale také bílý písek, palmy, azurové a horké moře, mnoho příležitostí ke koupání, potápění nebo surfování a k tomu navíc výborný karibský rum – co víc si na dovolené přát?
delfíni v bazénu

Odkud a za kolik?

Pokud chcete letos vyjet do Dominikánské republiky i vy, nejspíš je načase se podívat i na ceny, abyste věděli, do čeho jdete. Pokud chcete pobyt, vyjde vás to asi na třicet tisíc pro dvě osoby. Mluvme také o tom, že letenky si můžete sehnat sami za čtrnáct tisíc korun, nebo letět z Německa za sedm – to ale komplikuje dopravu, takže záleží jenom na vás. Pokud vám nevadí přestupy navíc, ušetříte. Musíme ovšem zdůraznit, že let z Prahy do Punta Cana trvá šestnáct hodin, jelikož se jednou přestupuje ve Spojených státech amerických.
pláž punta cana
–          Lepší než platit třicet dolarů za odvoz z letiště taxíkem, je si za padesát dolarů půjčit auto
–          Měli byste vidět vodopádové kaskády v Damajaquě
–          Navštivte pláž Bavaro
–          Vykoupejte se v laguně Hoyo Azul, kde je blankytně modrá voda, jako jarní obloha
–          Navštivte jeskyně v Santo Dominigu a jejím okolí, budete uchváceni
–          Nezapomeňte se podívat do výrobny doutníků v některém městě
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup