Tak trochu feministická civilizace

Současná euroamerická civilizace je hodně nakloněna ženám. A ženy si to rozhodně užívají. Celá tisíciletí musely ženy hrát druhé housle bez ohledu na inteligenci a talent a nyní si to samozřejmě vychutnávají. Ovšem, jak v tomto ohledu dopadají muži? Rozhodně nijak valně. Opravdu zažívají velmi obtížné období, když ženy začínají vítězit na každém kroku. Na macho muže už ženy nejsou zvědavé, ale zženštilí muži jsou ženám v podstatě jen pro smích. Co s tím? Jak s tím bojovat? Jak to řešit? Příliš mnoho otázek, kde hledat odpovědi? Je to opravdu velmi složité.
dokreslené svaly
Je to ironické, ale hodně proti muži jde současná technika. Muž už nepřekonává svou silou divokou zvěř, rozmary přírody, agresivní sousední kmeny. Bez mužské síly se lze poměrně snadno obejít. Muž si místo lovu hraje počítačové hry. Stává se imaginárním hrdinou, rytířem, supermanem, žije si ve svém virtuálním světe, ve kterém je king, zatímco ženám je časem tak trochu pro smích.
Co s tím lze učinit? Objevte svého vnitřního muže.
 

Myslíme to naprosto vážně

Máte pocit, že termín vnitřní muž je tak trochu k popukání? Možná jste se setkali s frází, objevte svou vnitřní ženu, ale objevit svého vnitřního muže? Co si pod tím představit?
výraz obličeje
Každý si pod tím představí něco jiného. Mylné by bylo začít si počínat jako člověk pravěký. Současná žena má ráda na mužích určitou míru kultivovanosti jako například hygiena, čistý oděv a podobně. Rovněž chování preferuje slušné, hulvátství je naprosto neakceptovatelné. Dodávat si pocity mužství buranstvím určitě není to pravé ořechové. Možná určitý návrat ke zdrojům. Náročné fyzické práce, případně sport jako alternativa, to tuží mužskou identitu více, než si vůbec dokážete připustit. Lze to i bez hrubosti a buranství. Zkuste to. Krok po kroku. Také si stůjte za svým. Nikdy se nenechte ovládnout ženou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup