Roztomilá kabelka

Malá kožená kabelka je velmi praktická věc, že ano dámy, co si budeme povídat. A jen tak mimochodem, pamatujete si na svou první malou koženou kabelku? Já možná ano, nejsem si jistá, jestli se nemýlím. Ale podle mě jsem měla svou první koženou kabelku asi v deseti letech. Dostala jsem ji od mé maminky k narozeninám a byla to taková malá kabelka. Byla červená a pamatuji si, že jsem ji měla velmi oblíbenou. Stále jsem ji nosila, a dokonce jsem ji chtěla nosit i do školy. Jenže to mi moje maminka zakázala, prý se do školy kabelky nenosí. Sice je to pravda, ale kdybyste věděli, jak jsem tu malou koženou kabelku milovala, tak byste to jistě chápali. Vždyť dámy jistě budou vědět, jaká láska je mezi nimi a jejich první kabelkou. Je to neskutečně silné pouto.

Ženy rády nakupují.

A možná vás ještě něčím překvapím. Je mi přes třicet let a tu kabelku stále mám. A víte co? Tak kabelka je stále jako nová. Navíc je výhoda, že ta kabelka má velmi jednoduchý design, takže je minimalistická a to znamená, že se dá nosit opravdu kdykoliv a kamkoliv. Takže tato malá kožená kabelka se dá nosit i v tomto století. Ano, píšu století, protože kabelky rychle vycházejí z módy.

My ženy kabelky milujeme a nosíme je denně.

A myslím, že je vážně škoda, že kožené kabelky ztrácí na atraktivitě tak moc rychle. Vždyť co je na tom, aby se kabelka nosila třeba pět let? Co je na tom špatného. Dobře, chápu, že si za pořízením nové kabelky taky my ženy děláme radost, ale to přeci neznamená, že tu starou kabelku musíme vyhodit. Navíc když je to malá kožená kabelka. Ta se vejde přeci všude, takže vám nebude nikde přeci zavazet. Nebo co ji potom někomu darovat? Takto uděláme dobrý skutek, a navíc kabelka ještě moc ráda poslouží někomu jinému. Takto se šetří a zbytečně se nevyhazují věci, a to se mi líbí. Budu ráda, když se podíváte na naše webové stránky, kde si vyberete dle vašeho gusta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup