Dnes už více než snadné

Patříte i vy k lidem, kteří milují léto obzvláště z jednoho prostého důvodu – trávit čas na sluníčku a opalovat se „od vidím do nevidím“? Pokud ano, je naprosto jasné, že vás odchod tohoto hřejivého období nejen zklame, ale i zarmoutí. Když už milujete pocit snědé pokožky a cítíte se v ní daleko přitažlivější a jistější než jindy, rozhlédněte se po jiné alternativě, která vám splní váš sen v průběhu celého roku.
červené solárium.jpg


Nejen v létě, ale i v zimě


Skvělé na umělém opálení je to, že si ho můžete neomezeně dopřát v kterémkoliv ročním období. Solárium vám totiž poskytne služby opálení i v době, kdy venku po sluníčku nebude ani zmínka. Navíc je to daleko komfortnější volba i díky tomu, že se pobyt v soláriu řadí mezi minutovou záležitost. Nemusíte v něm tedy trávit hodiny času, jak tomu bývá v horkých dnech převážně v poledních hodinách, ale volbu intenzity a času, si můžete zvolit dle vašeho uvážení a možností.
černoška na koupačce.jpg

Opálit se formou umělého ozáření je dobré i v případě, že se v zimě chystáte na dovolenou. Vaše pokožka tak sluníčko v jiné zemi přivítá mnohem lépe, než by tomu tak bylo v případě bledé kůže. Budete mít tak jistotu, že se hned v prvních dnech ošklivě nespálíte.


Hnědá se nepřestane nosit a láká nové objekty


Pokud je vám tmavší typ pokožky bližší, není se čemu divit. Hnědý odstín je ve skutečnosti daleko více oblíbený a přitahuje nové objevy, jestli už nemáte po svém boku váš protějšek. Tak nějak snědá pokožka i přidá na vašem sebevědomí, protože se s ní v chladnějším počasí ztratí i pocit zarudnutí kůže. Možná ne úplně, ale do značné míry nebude tolik patrný, co samozřejmě uvítá každý. Opálení v soláriu je bezpochyby nejen luxusní záležitostí, co se týče vašeho vzhledu, ale také časově pohodlné a bezpracné.
potřeby na pláž.jpg


Dnes už máte k dispozici několik solárií, které jsou i v menších městech velmi populární. Samozřejmě nezapomínejte na ty známé a vyhlášené, které jsou převážně v Brně a v Praze. Nalezete jich tam hned několik a budete mít z čeho si vybírat, uvidíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup