Zkuste tyhle kadeřnické triky, které zvládnete sama doma!

Toužíte po krásných vlasech? Chcete, aby váš účes dokonale držel? A stále nedokážete pochopit, jak to ti kadeřníci dělají? Pak právě pro vás je tady několik odhalených kadeřnických triků!

1.       Lokny vyrobíte žehličkou
Milujete lokny na svých vlasech, tak pro jednou zapomeňte na natáčky nebo kulmo a sáhněte po žehličce. Uvidíte, že za pár minut budou vaše vlasy vypadat jak z přehlídkového mola. Žehličku má spousta žen stále spojenou pouze s narovnáváním vlasů. Rozhodně taková žehlička jde používat na různé druhy účesů. Většina žen si sice s žehličkou vlasy narovnává, ale v kadeřnických salonech se ale s ní dělají běžně kouzelné lokny.
vlasy ve větru
2.       Z blond na černou
Omrzela vás už vaše stará barva vlasů a chtěli byste zkusit nějakou výraznější změnu? Velmi častou chybou domácích kadeřnických pokusů jsou marné snahy vyrobit z blondýnky černovlásku. Pokusy zpravidla končí tak, že výsledná barva má nazelenalý nádech. Anebo, jedlá-li se o barvu dočasnou, se černého odstínu stejně nemůžete zbavit. I zde platí jednoduchý trik. Pokud jde blondýnka na černý odstín, může to zvládnout hned napoprvé a úspěšně. Stačí jenom vědět, že nemá smysl kupovat si přímo černý odstín. Světlé vlasy totiž obarvíte na černou tak, že si koupíte o stupeň světlejší barvu. 
žehlení vlasů
3.       Větší objem zvládne každá
Vyrobit si na hlavě opticky hustší vlasy nemusí být také nic složitého. Postupovat budete při tom úplně stejně, jako to dělají v kadeřnictví. Všechny potřebné nástroje si totiž můžete zakoupit v běžné drogerii. Základem jsou velké plastové natáčky, tupírovací hřeben a lak na vlasy. Umyté a částečně vyfénované vlasy (pouze velmi mírně vlhké) rozdělíte na pěšinku nebo „na patku“ a začnete natáčet po pramínkách. Začněte od temene hlavy směrem dolů. Takto stočené vlasy lehce přelakujte a dosušte fénem. Zde platí, že čím výkonnější fén, tím lépe pro vás.

Zkuste tyhle kadeřnické triky, které zvládnete sama doma!
Ohodnoťte příspěvek