Větší klid pro rodiče malých školáků

Vyzkoušeli jsme chytré hodinky s mobilem i GPS lokátorem v jednom.
Na první pohled si myslíte, že máte v ruce digitální hodinky z vašeho dětství a jste zpět v roce 1985. Tyto „digitálky“ ovšem umí mnohem více než ukazovat čas a násobilku. Náramkové hodinky mají velmi spolehlivý GPS lokátor, díky kterému budete přesně vědět, kde se vaše dítě toulá a jestli z odpoledního kroužku zamířilo přímo domů.

V mnoha ohledech zastoupí zároveň i telefon. Na hodinky se totiž můžete dovolat a zároveň jde volat z nich. Ovšem ne komukoli. Tuto výsadu mají pouze povolená a nastavená čísla. Tím se nedočkáte nepříjemného překvapení v podobě vysokého účtu…

chytré hodinky s lokátorem
Jak chytré GPS hodinky s mobilem a lokátorem nastavit?

Do hodinek koupíte SIM kartu u jakéhokoli operátora, vložíte do hodinek a postupujete podle návodu, který obdržíte. Poté si stáhnete do vašeho mobilu aplikaci a oba přístroje propojíte. Není to složité, nebojte! Pak už si můžete pohrát s profilem dítěte a promyslet, kdo vše bude mít k hodinkám přístup – hodí se přidat do kontaktů třeba hlídací babičku či tetu. Pak už hodinky půjčte dětem, oni si s nimi rozhodně poradí. Váš telefon taky uměly ovládat rychleji než vy, přiznejte si to…

chytré hodinky jako dárek
Co jsme ocenily?

·         Jednoduše napsaný český návod nás provedl krok za krokem. Žádný zádrhel nás nerozhodil!
·         Je rozhodně praktické, že hodinky mohou „sledovat“ ze svého telefonu i dva uživatelé naráz. Zapojit se tedy může bez výmluv klidně i tatínek.
·         Dětem se líbil plastový pásek. (Dá se koupit i náhradní, dobré vědět.)
·         My jsme byli vděční i za to, že hodinky nejsou křehké a něco vydrží.


Pro koho jsou takové chytré ideální hodinky ideální?

Za nás si myslíme, že je nejvíc ocení rodiče dětí na základní škole, které už mají jisté pravomoci, např. chodit samy do školy, ze školy na kroužky či po škole ke kamarádovi. Nemusíte dítě nahánět přes mobil a přesně víte, kde je. Cena hodinek je přitom srovnatelná či dokonce nižší než leckteré mobily.

Summary
Větší klid pro rodiče malých školáků
Share