Taková půjčka existuje

Pokud si myslíte, že je vysloveně nutností se před poskytovateli půjček ‚obnažovat‘, tedy svěřovat jim i ty nejmenší detaily ze svého života a finanční situace a dokládat třeba i sebenesmyslnější údaje, mýlíte se. Většinou tak tomu sice je, ale existuje i výjimka potvrzující pravidlo. Výjimka, již je nutno hledat v nebankovním sektoru.
Možnost, jak získat půjčku snadno, rychle a bez nutnosti ‚ukazovat karty‘, dlouze a složitě dokazovat, že máte na splácení, a také bez nezbytného trnutí, zda vám bude nakonec vyhověno, se jmenuje americká hypotéka nebankovní.
Výhod nabízí tento produkt celou řadu. A posuďte sami, nepřišlo-li by vám něco z toho více než vhod.

pokladnička

  1. Za půjčené peníze se žadatel zaručuje zastavením nemovitosti.
  2. Z toho důvodu není nezbytné tolik lpět na dostatečně vysokých příjmech a negativní roli nemusí nezbytně sehrát ani nějaký ten záznam v registru dlužníků.
  3. Peníze se tu půjčují klidně i až na třicet let, což obnáší nízké splátky, jež dokáže splácet snad každý.
  4. Peníze mohou být vyplaceny již do čtyřiadvaceti hodin od podpisu úvěrové smlouvy.
  5. V některých případech se pohybuje úrok již od tří procent ročně.
  6. Nejsou tu žádné skryté poplatky ani povinnost za cokoliv platit předem. I posouzení ceny zastavované nemovitosti je zcela v režii poskytovatele půjčky.
  7. Půjčené peníze lze použít na splácení čehokoliv, jejich využití se nepředepisuje ani nekontroluje.
  8. Půjčku lze použít i jako kontokorent a platit tedy jen za období, po které byly peníze fakticky půjčeny.

housebuilding

Získat tento typ půjčky je tedy snadné a rychlé a také vlastně vcelku levné. Uspěje skoro každý, kdo zašle k posouzení několik snímků nemovitosti určené do zástavy a vyplní online dotazník.
A pokud si nejste jisti, zda je to pro vás to pravé, klidně si nechte zpracovat nezávaznou nabídku zdarma. A hned budete mít jasno.