Skladování ovoce.


Určitě se každý z nás těší na volno nebo dovolenou, kdy si užije oddych. Přes rok to velmi nejde. Ráno musíme brzo vstávat do práce a pak z práce rovno do obchodu a domů. Doma něco poklidit, vyžehlit prádlo, navařit večeři, umýt nádobí a pak rychle do sprchy a spát. Občas nám k volnu pomůže nějaký ten státní svátek a my máme v práci prodloužený víkend. I to pomůže. A pak je tady zasloužená dovolená. Každý si ji plánuje jinak. Někdo má rád zimu, ale většina z nás určitě léto. Celý rok se snažíme plánovat, kde se budeme slunit a oddychovat.

plastová přepravka

Je spousta možností. Ku příkladu dovolená u moře nebo cestování po Europě či světě. Jsou ale mezi námi i takový, kteří se drží přísloví, že všude dobře doma nejlíp. A tak vyráží na chatu, chalupu anebo ke starým rodičům na dědinu. Určitě to znáte, když jste ráno vyšli venku a z jedné strany se ozýval zvuk traktorů a kombajnů a z druhé strany hlasy domácích zvířat. Samozřejmě že taková dovolená u babičky není jenom o lenošení. Když je potřeba pomoct, najde se pár rukou, které rádi pomůžou. Či už si poradit s plevelem, zalít zahrádku nebo nasypat zrní slepicím. Odměnou nám je možnost si utrhnout čerstvou meruňku nebo okurku či rajče. Takový malý problém nastává akorát, když se toho urodí spousta. Co teď s tím.

jablká v přepravce

No, většina se zavaří do sklenic něco se dá na mrazák, a co se zbytkem? Ideální je uskladnit to do sklepa. Musíme to však uskladnit tak, aby se to nezkazilo. První, co nás napadne, jsou přepravky. To určitě jenom že dřevěné můžou nabírat vlhkost a kovové řez, ideální by byly plastové. My bychom vám rádi poradili a představili stohovatelné přepravky. Kliknutím na odkaz v tomhle článku se toho dozvíte víc a hlavně v klidu si můžete přečíst podrobné informace. Určitě každého z nás potěší, když si v zimě ze sklepa přinese nějakou tu domácí zeleninu do polívky nebo jablka na koláč. Babička bude určitě ráda, když se to všechno správně uskladní a nic nepřijde na zmar.