Rodný list kočky

Pokud jste si dosud mysleli, že rodný list máme jen my lidé, tak jste na omylu. Také kočky dostávají svůj rodný list, a to v podobě tzv.průkazu původu neboli PP, v kterém je přesně uvedeno, kdy se kotě narodilo a kdo byli jeho rodiče. Říkáte si, k čemu takový „papír“ potřebujete, vždyť je to zbytečné a ještě za něj platit?

Pokud chcete ušlechtilé plemeno
Je nepřeberné množství různých plemen koček a kdo chce jen to dané plemeno, PP mu zaručuje, že kotě je skutečně příslušník tohoto plemene a ne jen kříženec, který se mu podobá. A důležitý není jen vzhled, ale také povahové vlastnosti, kvůli kterým jste si dané plemeno vybrali.

Množírna koček
Je to opravdu ošklivá věc. Zvířata se množí a prodávají jen na výdělek. Žijí v nevyhovujících podmínkách, o kočky není veterinárně postaráno, dochází u nich k nadměrnému počtu porodů, které je vysilují, a to ohrožuje jejich zdraví. Jestliže chcete kočičku jen jako mazlíka a nezáleží Vám na vzhledu či konkrétním plemeni, vezměte si ji raději z útulku. Můžete si také  vzít kotě od souseda, ale jestliže ten dává koťata i když třeba zadarmo a nabízí je opakovaně, místo správné kastrace jen podporuje další nekonečné množení koček! 
 
POŘÍZENÍ KOTĚTE S PRŮKAZEM PŮVODU JE NEJJISTĚJŠÍM KROKEM, PROTOŽE:
·        organizovaný chovatel musí dodržovat chovatelský řád a nesmí Vám dát kotě předčasně odstavené od matky
·        kočka je vždy naprosto zdravá, očkovaná, odčervená a testovaná na genetické a smrtelné kočičí nemoci
·        s kočkou s PP nemusíte chodit na výstavy ani pokračovat v chovu, ale čistokrevnost zvířete máte zajištěnu
·        kotě s PP nemusí být extrémně drahé, v každé stanici se najde zvíře prodávané „na mazla“, které se vinou nějaké nepatrné vady na kráse nehodí pro chov
·        v kupní smlouvě se chovatel zavazuje k řešení problémů, jenž mohou nastat (zdravotních, ale také pomoc s kočkou, pokud byste se z vážných důvodů o ni nemohli dál starat)


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup