Proč máme paní na úklid?

Zásadním problémem většiny žen je, že si nedokáží představit jinou paní, která by uklízela jejich domácnost a narušovala jim jejich soukromí. Dalším důvodem mohou být samozřejmě finance, ačkoli jednorázový větší úklid domácnosti už dnes žádné existenční riziko pro rodinu neznamená, je mnoho žen, které budou raději přes den v práci a po nocích leštit dům, jen aby nemusely zaplatit pětistovku za umytí oken od někoho cizího.

Ovšem rok co rok přibývá žen a samozřejmě i mužů, kteří si za úklid své domácnosti rádi zaplatí.
vozík uklízečky

Tito lidé si totiž dokáží spočítat, zdali se jim to vyplatí. A světe div se, vyplatí! Pokud jste vydělávající žena, která má doma nějaké to dítko, se kterým ráda tráví volný čas, je stále asi lepší obětovat nějakou tu stokorunu a úklid, kterému byste věnovala každé odpoledne po dobu minimálně jednoho týdne, raději přenecháte profesionálovi. V práci jistě strávíte času dost a odpočinek nebo aktivity s dětmi vám zajisté prospějí daleko víc. Uvědomte si, za jaké věci jste už v životě vyhodila peníze a zřejmě si uvědomíte, že to byly daleko větší hlouposti, než zaplacení ochotné paní za úklid. Některé ženy si už dokonce dokázaly spočítat, že se jim vyplatí paní na úklid, která k nim dochází i několikrát týdně a stará se tak o veškerý úklid, nejen ten velký generální. A nemusí to být jen domácnosti velkých boháčů. Pokud jste totiž žena, která má relativně slušně placené zaměstnání, tak si zajisté dokážete spočítat, že možná stačí jen trochu přesčasu v práci a máte vyděláno na paní na úklid na celý týden. Když si uvědomíte, kolik hodin byste strávila úklidem vašeho domu, tak v tomto případě zajisté čas hraje pro vás.
mytí oken

Stále si myslíte, že je paní na úklid jen pro bohaté? Tak si zkuste s partnerem sednout a spočítat, jaké výhody by ze zaplaceného úklidu plynuly právě pro vaši rodinu. Třeba už jen to, že nemusíte celou sobotu strávit vytíráním podlah, leštěním koupelny a záchodu nebo utíráním prachu, ale můžete se s rodinou jednoduše sbalit a odjet na výlet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup