Odpočinek na Pálavě


Hledáte odpočinek od všedního dne? Už nemůžete vystát ten tlak, stres a každodenní stereotyp. Nutně potřebujete změnu, abyste z toho nezešíleli? Hledáte únik do přírody a rádi byste si odpočali a zregenerovali celé tělo? Máme to pravé pro vás. Udělejte si výlet na víkend nebo na více dní. Dovolená v krásném vinařském městě Mikulov, vás určitě nadchne. Mikulov se pyšní krásnými historickými památky, vinnými sklípky a spoustou kouzelných vinic. Ubytování v Mikulově nabízí moderní a elegantní pokoje ve třech provedeních. Deluxe, Standard a Rodinné pokoje. Součástí ubytování je wellness centrum, který nabízí spoustu odpočinku a relaxu.Zámecká zahrada

  • Pro děti i dospělé tu je vnitřní bazén, který je z velké části prosklený. Je z něj krásný výhled na dominanty Mikulova a okolí.
  • Pro milovníky teplé vody tu máme vířivé vany, umístěné na střeše našeho hotelu. Je tu odpočinkové místo, které může v teplých dnech sloužit k opalování. I zde je pohádkový výhled. Když jí s partnerem vyzkoušíte, určitě nebudete litovat.
  • Navštívit můžete saunový svět pyšnící se suchou saunou, infrasaunou a parní saunou. Vybere si tu milovník suchého vzduchu i vzduchu vlhkého.
  • Pro ty, kdo si chtějí užít prohřátí celého těla a šikovné ruce našich masérů si mohou vybrat z nabídky masáží a zábalů. Zábaly jsou rašelinový, parafínový a jílový. Z masáží si můžete vybrat reflexní masáž chodidel, klasickou masáž, thajskou olejovou nebo indickou masáž hlavy a mnoho dalších.
  • Pro páry tu máme speciální nabídku privátní zážitkové koupele v hydromasážní vaně.
  • Pro dámy a slečny tu máme nabídku kosmetické péče o pleť a pedikúru. Využít můžete i perličkovou koupel podporující srdeční a krevní oběh, zlepšuje dýchání a pomáhá proti bolestem páteře. Dívky mohou absolvovat minikurz denního líčení.

masáže a zábaly
Proto jestli stále přemýšlíte, jestli si udělat k nám výlet, rozhodně to bude stát za to. Vaše tělo zregeneruje, uvolníte svalstvo a načerpáte novou energii.