O kvalitním spánku rozhoduje i kvalita dřeva

Většina lidí upřednostňuje důkladnější výběr samotné matrace než postele. Vybrat ovšem správnou a komfortní postel – není jen tak. Abyste s ní byli naprosto spokojeni, měla by podléhat dlouhověkosti a být vyrobena z neméně kvalitního materiálu dřeva. Protože i to, kam vaši matraci položíte, je nesmírně důležité.
postel v ložnici

Postel pro dva a její požadavky

Najít perfektní manželskou postel je pro mnoho párů těžký oříšek. Kladou na ni totiž vysoké požadavky. Postele 180 x 200 cm jsou fantastickou volbou, protože manželům dovedou nabídnout velký prostor určený k odpočinku a spaní, ideální lůžko vhodné do každé průměrné ložnice a rovněž imateriál, ze kterého nebudou zklamaní.
Masivní borovicové dřevo je totiž předností těchto postelí a díky jeho jednoduchosti se i z hlediska designu považuje za elegantní volbu, jak mít doma luxusní nábytek vrcholové kvality.

Na výběru dřeva záleží

Nepochybujte o tom, že vybrat si správný materiál a druh dřeva má velký podíl na tom, jak stabilní, odolná, pohodlná a kvalitní bude postel, na které budete každý den spát.Splňovat by měla i podmínku, kdy se z kvalitního spánku na ní budete těšit i několik dlouhých let. Výběr postele z masivního borovicového dřeva dopřeje všem manželům ničím nerušený spánek nejen v jejich ložnici, ale i na jejich chalupě, protože je vhodný pro umístění do všech zátěžových prostor, a to třeba i do penzionů a hotelů.
lampa u postele

Odolnost a přemísťování

Dřevo, jakým je masiv, je nesmírně pevné a na jeho kvalitě neztratí ani po letech využívání. Platí to i případě možného stěhování a odmontování všech částí od sebe a následného sestavení v jiném bytě nebo místnosti. Většina druhů dřeva takovou zátěž a povolení šroubů neunese a podléhá opotřebení.
To se vám ale s masivním dřevem nestane, protože je stabilní a vhodné i pro přemísťování a opětovné rozkládání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup