Nové auto bez kompromisů


Zajímáte se o politiku i o ekonomiku? Pak jistě víte, že všechny komodity poslední dva roky hodně zdražily, a to včetně aut. Pokud někdo plánoval nákup auta, nejspíš ho bude muset řešit půjčkou. Ty jsou ale často nevýhodné, protože na úrocích zaplatíte spoustu peněz navíc. Pokud se budete rozhodovat kde si koupit auto na splátky, určitě zvažte přímou půjčku od banky nebo jiné nebankovní instituce. Na úrocích v tomto případě zaplatíte většinou méně. Určitě si ale vždycky nechte konečnou uhrazenou sumu přepočítat než něco podepíšete, abyste se potom nedivili, kolik vás nakonec nové auto stálo peněz.

poškozené auto

Máte rádi nové věci a týká se to i aut? Pokud jste nadšenci do moderních technologií a rádi byste zkoušeli nová auta každých pár let, může pro vás být ideální operativní leasing pro fyzické osoby https://goldbanking.cz/nabidka/. Slovo leasing jste nejspíš slyšeli, ale víte určitě co to je? Je to smlouva, která vás opravňuje k užívání auta, které jste si vybrali, po smluvně určenou dobu. Většinou jde o zcela nový vůz, který si můžete pronajmout od leasingové společnosti. Dříve byl leasing určený jen podnikatelům, ale poslední roky byla tato možnost zavedena i pro fyzické osoby.

nové auto

Pronajímat auto se vyplatí
Pronájem auta je ideální pro ty, kteří chtějí mít co dva až tři roky nové auto, aniž by si ho museli kupovat. Leasingové společnosti většinou určí počet kilometrů, které lze s autem za rok najet, a to je potřeba si hlídat.

Po skončení smlouvy auto vrátíte, společnosti si ho zkontroluje mechanikem, a pokud ho předáte v pořádku, nic vám nehrozí. Auto musíte vrátit nepoškozené a v určeném termínu. Většina lidí si potom vybere hned nové auto, kterým rovnou odjedou domů. Za pronájem auta platíte měsíčně stanovenou částku, ve které jsou zahrnuta i pojištění a nemusíte platit ani servis, to vše je zahrnuto v ceně. Které auto si vyberete?