Laserová zábava pro děti, ale i dospělé

Pociťujete poslední dobou, že se ve vašem životě objevuje nuda i díky aktivitám, které ve svém volnu děláte pořád dokola? V tom případě byste měli zbystřit pozornost a zaměřit se na to, abyste vyhledali i jiný druh zábavy a odpočinku, než který dobře znáte.
Fantastickou volbou, jak prožít bezchybný den s vašimi ratolestmi nebo nejbližšími přáteli je vyzkoušet si lasergame Praha, při které si vaše mysl, ale i tělo odpočine a vy nasbíráte novou sílu a energii.DSC_0208

Dětská párty, ale i teambuilding z práce

Laser game je nynější způsob zábavy, který láká mladší, ale i starší generaci lidí. Je tedy ideálním řešením v případě, že jako dospělí nemáte tolik možností zabavit se bez toho, abyste nevyčnívali z davu. Pokud chcete prožít perfektní rodinný den, vezměte vaše nejbližší do Lazerfun, kde o dobrodružství a legraci nebude nouze.

  • Je to hra, která je neškodná a vhodná i pro starší děti.
  • Laserová zbraň nijak neublíží svým zásahem nikomu, na koho ji namíříte.
  • Jedině s pomocí speciální vesty poznáte, jestli jste mířili dobře nebo trefili vedle.

Uspořádat zde můžete i narozeninovou párty, díky které se vaše dítě postará o nezapomenutelné vzpomínky všem dětem, které tento velký den přišly oslavit s ním.
I pro dospělé je připravena nabídka her, které potrápí jejich myšlení, ale i fyzickou kondici. Adrenalin a napětí nebude chybět v žádné hře, do které se pustíte, a to i v případě, že jste pouze začátečníci. Toto místo je skvělé i pro uspořádáni teambuildingu z pracovního prostředí, kde si bezpečně a férově srovnáte účty s nadřízenými nebo kolegy.labyrint (39)

Labyrint a Aztécké chrámy – čím se liší?

Menší aréna s názvem Aztécké chrámy zaujme všechny skupiny s menším počtem hráčů. Díky svému venkovnímu prostředí nabídne každému z vás několik způsobů k tomu, jak se schovat nebo mířit na protivníka z toho nejlepšího místa – třeba na stromě.
Labyrintje podstatně větší arénou, ve které si užijí hru s laserovou pistolí převážně větší skupiny hráčů. Díky ní se můžete ocitnout v prostorném bludišti, ve kterém ovšem musíte být pořád v pohybu. Akční průběh vaší hry podpoří i neonové osvětlení, které je rovněž součástí tyto báječné arény.