Kameny a minerály

Zajímají Tě minerály, drahé kameny a jejich funkce? Rád bys nějaký krásný kámen daroval? No tak to jsi nás našel správně. Zabýváme se prodejem archeologických nálezů minerálů a kamenů. Výběr máme od Ametystu až po Zoisit, od malé hmotnosti až po kilové hmotnosti. Každý náš kámen je významný, zajímavý a odlišný. Ať už svým vzhledem či vlastností, budete překvapeni, jaký takový Růženín má vlastnosti. Vše si řekneme. Každý kus kamene je jiný, nestane se, že byste měli dva úplně stejné kousky. To nás velmi inspiruje při naší práci, že každý den je jiný. Teď si povíme něco o nejznámějších kamenech a jejich vlastnostech.

ametyst

Ametyst

Ametyst je fialový kámen, mně maminka darovala drúzu Ametystu. Tato odrůda dokáže zmírnit bolesti hlavy anebo napětí, které se týká stresu, hádky a tak podobně. Dále se uvádí, že je skvělým pomocníkem na žaludeční nevolnosti, vaši nerovnováhu hormonů a mnoho jiné.

Citrín

Je známo, že Citrín má v sobě sluneční energii, dá se říct, že je to takový sluneční kámen, který rozhání negativní energii, dále vám pomůže na slinivku, trávení, a dokonce krevní oběh.

Růženín

Růženín, kámen lásky, který lásku přivádí do života. Tento kámen je růžový. Pokud máte zlomené srdce, nebo si chcete přivolat do svého života lásku, mějte vždy u sebe růženín. Tento kámen nejen, že by vám přivolal lásku, ale souvisí i se sebepoznáním a mít rád samu sebe jací jste.

Apatit

Apatit vám narozdíl od Růženínu pomůže se sebepoznáním. Otevřít se a svěřit se, podpořit vaše sebevědomí. Vyvolává radostnou energii a zbaví vás negativních pocitů.

růženín

Chryzopast

Chryzopast vás uvolní, pokud rádi relaxujete, tento minerál je pro vás jak dělaný.

Všechny tyto minerály najdete na našem E-shopu, krom těchto zmíněných skvělých kamenů tam najdete jiné odrůdy surového, tromlovaného, solného typu, ale vyrábíme i svícny, které jsou z Achátu, Aragonitu, Růženínu dokonce i keramiky a spoustu dalšího.
Takový kámen je vždy lepší darovat, poté má větší hodnotu. Obdarujte své blízké tímto krásným dárkem a způsobíte radost, to vám zaručuji, tak neváhej a objednávej. Každý kus je výjimečný.