Kam se vydat s pronajatou Škodou Fabia

Pronájmy vozidel jsou v současné době ideálním řešením pro každého, kdo o koupi vlastního vozu vůbec neuvažuje vzhledem k tomu, že pro něj není jeho provoz rentabilní. Jsou to kupříkladu situace, kdy dojíždíte do zaměstnání městskou dopravou nebo pracujete z domova a zajišťujete si nákupy potravin a dalšího zboží přes e-shopy a přepravní firmy. Tehdy vám stačí pronajmout si vůz třeba na větší nákup, na nějakou soukromou akci, oslavu, anebo třeba pro dovolenou.

Škoda Fabia

Výlety s pronajatým vozem

Na hrady a zámky – naše země ukrývá nebývalé množství památkových objektů, stačí zalistovat v nějakém turistickém průvodci a snadno si sestavíte plán cesty, kam se se Škodou Fabia 1,2 5 Rent car service vydat. Kdybychom tu měli vyjmenovat všechny zajímavé hrady, zámky, tvrze či hradní zříceniny, bylo by to na několik stran textu.

hřeben Krkonoš

K rozhlednám – něco podobného se týká i rozhleden, naše země je v tomto ohledu velmocí, zejména na příhraničních horách jich naleznete velký počet a tak je velmi snadné opět naplánovat trasu od rozhledny k rozhledně, od vyhlídky k vyhlídce. Daleké rozhledy přispívají i k dobré psychické pohodě a samozřejmě vám prospěje i chůze po schodech a v kopcovitém terénu.

Koupání na přehradě – s osobním vozem se mnohem lépe cestuje i k přírodním vodním rezervoárům, vhodným na koupání. Nejste závislí na jízdních řádech autobusů a vlaků a máte své vlastní soukromí a především si plánujete dny volna podle svého. A čím více nezávislosti, tím lépe, zvláště v dnešní době.

Pěší horská turistika – s pronajatou Fabií můžete vycestovat s rodinou či přáteli i do hor a užít si tu vytoužený klid, daleko od městského chaosu a smogu. Doporučit vám můžeme ubytování v soukromí, někde v horské dřevěnici nebo v penzionu, a horských oblastí je u nás opravdu požehnaně. Ať už se vydáte do Orlických hor, Jeseníků, Beskyd, Krkonoš, Jizerských hor nebo na Šumavu, pokaždé máte k dispozici mnoho krásných lokalit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup