Jako Julia Roberts

Jestliže většina z nás uslyší její jméno, vybaví se jim ve většině případů její úsměv, který jí dělá okouzlující ženou. Říkáte si, že byste dali cokoliv za to, abyste měla nebo měl tak krásné a bílé perličky ve vašich ústech? Jenže si nemůžete dovolit navštívit nějaké drahé kliniky, kde se na to specializují, a navíc máte opravdu velmi citlivé zuby a dásně, takže by se nějaké chemické ošetření rozhodně nedalo zvládnout?

dentální hygiena

Vsaďte na přírodního pomocníka, jehož složení je plně v souladu s přírodou a nenajdete v něm nic chemického. Určitě jste již slyšeli o aktivním uhlí, které skvěle pomáhá na pleť, jež je sužována nepříjemným akné, viďte? Jeho vlastností je totiž to, že působí tak, že dokáže na sebe navázat všechny nečistoty. Dále je v tomto elixíru obsaženo koloidní stříbro, které si dokáže spolehlivě poradit s bakteriemi. Ani bychom to neměli zvát elixírem, jedná se totiž o pudr, který můžete použít pohodlně i vy.

smích

Nebo proužky

Na bělení zubů nemusíte použít jen tento zázračný pudr, ale třeba také proužky, které dokáží vykouzlit zase krásnou bílou barvu na vašem chrupu. Dokonale okopírují tvar vašich zubů, takže se jedná o bezbolestnou aplikaci, která nepoškodí vaši sklovinu, ani dásně, takže citlivější jedinci to mohou používat také. Přírodní složky obsažené v těchto dvou produktech navíc dokáží pomoci se zubními kazy a se zánětem dásní. Pokud vás tedy trápí, že se nemůžete pohodlně zasmát od ucha k uchu, protože třeba ráda nosíte rudé rtěnky, a ty buď vyžadují bílý a zářivý úsměv, nebo holt musíte mít zavřená ústa, pokud se v tom cítíte špatně. Ale tomu už může být učiněna přítrž, pokud si dopřejete tuto kúru, za kterou vám vaše ústa určitě poděkují. Věnujte se sama sobě a najděte ztracené sebevědomí a začněte odshora, začněte od vašeho úsměvu, který byl doposud takovou vzácností.