Jak se vyrábějí prášky na hubnutí

Touha po ideální postavě je vlastní snad každému člověku. A zatímco definice ideální postavy se v průběhu věků měnila, základní touha zůstává. Dnes je samozřejmě v kurzu být co nejštíhlejší s co nejužším pasem, často až za hranou anorexie.
hromada červeno- a modrobílých tobolek
Abychom toho dosáhli, nepoužíváme jen klasické cvičení a diety, nýbrž i nejrůznější pomůcky, jako jsou například prášky na hubnutí Rychlé hubnutí, které seženete prakticky v každé lékárně. Není bez zajímavosti, že ačkoliv se tváří jako klasické léky, klasifikovány jsou jako doplněk stravy. Už to by mohlo napovědět, že jejich účinnost zřejmě nebude vysoká.

A také není. Tyto doplňky skutečně mají vliv jen opravdu minimální, a jejich koupě je pouze zbytečným vyhazováním peněz. Většina tvrdí, že zrychlují metabolismus, avšak ačkoliv skutečně mají deklarované určité látky, které na něj mohou mít vliv, je výsledný efekt tak malý, že prakticky nestojí za řeč.

Jak zjistíme jednoduchým pohledem do lékárny, většina z nich se chlubí tím, že je na přírodní bázi a obsahuje pouze výtažky z rostlin. Je tedy skutečně zdravá, nebo ne? Tady je právě kámen úrazu. Ano, některé byliny mají skutečně látky, které na nás působí rozličnými účinky. Ovšem co se stane, když se zjistí, že určitá rostlina nějakou takovou látku obsahuje?

Zjistí se, která sloučenina nebo kombinace sloučenin to přesně je, vyextrahuje se, zjistí se, jaké dávkování je při jaké situaci nejlepší, a distribuuje se ve snadno přijímané formě – a tou je prášek. Toto je skutečně původ většiny léků.hromádka prášků různých typů i tvarů
A je to dobře, neboť je jasné, že ne všechny rostliny jednoho druhu obsahují stejné množství účinné látky. To se liší nejen v závislosti na roční době, ale také podle toho, kde daný exemplář roste, či jaké živiny jsou v půdě.

Jakékoliv léky či koktejly na hubnutí tedy nejsou nic jiného, než tahání peněz z kapes důvěřivých nebo zoufalých lidí, kteří chtějí snížit svoji váhu, aniž by kvůli tomu museli měnit životní styl. Takhle to ale bohužel nefunguje, a jedinou cestou ke štíhlé postavě je tvrdá práce a odříkání. Zní to krutě, ale věřte, že výsledek za to stojí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup