Hra o únik ve vás vyvolá nadšení

Zajímat se o neobvyklé druhy zábavy není vůbec na škodu a obzvláště v současné době, kdy existuje tolik možností k tomu, pobavit se jako nikdy předtím. Jestli vás láká prožít den naplno a s vašimi přáteli nebo rodinnými příslušníky se zúčastnit nějaké hry, neváhejte vyzkoušet tu únikovou.
Úniková hra Pardubice má nepochybně něco do sebe. Odhodlejte se k tomu, abyste vstoupili do uzavřené místnosti, kde se budete muset poprat s nástrahami, zkouškami, ale i vaším logickým myšlením. Nebude totiž snadné přijít na odpověď hned, ale s určitostí se vám to povede ještě před uplynutím časového limitu.vhs páska

Tajemství her vás omámí

Neděste se předem představy, že na vás v temné místnosti čeká nějaké nebezpečí. Úniková hra má za úkol změřit vaše znalosti ohledně detektivních schopností a rovněž zjistit, jak dokážete pracovat pod tlakem ale i spolupracovat v kolektivu.
V Pardubicích na vás čeká místnost zvaná Enigma a během časového limitu 75 minut budete muset odhalit záhadu, která se týká hry, kterou jste si zvolili. Vybrat si můžete hru s názvem Samara nebo Dvojitý agent. Obě hry mají něco společného, a to, že jsou dokonale promyšlené do detailů a tím pádem vám dá velkou práci, abyste uhodli, jaká správná odpověď se za nimi schovává. Liší se hlavně svým příběhem, kdy u Samary budete pátrat po stopách záhadné kazety, která se šíří mezi lidmi, jak tomu bylo v případě filmu Kruh. Dvojitý agent vás naopak přenese do detektivního žánru, ve kterém budete muset odhalit, proč se váš kolega ztratil a jaké informace jakotajný agent ukrýval.otisky prstů

Zábava, která nemá konkurenci

Uspořádat perfektní program ve společnosti vašich nejbližších je v nemalých případech nad lidské síly. Pokud se však jedná o společenskou hru, při které nebudete jen tak sedět na místě, ale zkoumat každý detail a hledat všechny schované kódy, které by vás přivedli blíž k vašemu cíli, rozhodně se vaše snaha o dokonalou zábavu pro všechny setká s kladnou reakcí a neuvěřitelnými zážitky.
Úniková místnost je tedy správná volba v případě, že nevíte, jak byste mohli strávit den tak, aby si ho užili všichni do jednoho.