Co vám dá masáž těla na tělo

Propagace erotických masáží stojí a padá na kombinaci dvou jevů, které se navzájem prolínají a doplňují – přirozeného proudění sexuální energie a extáze z prostých doteků masáže těla na tělo., což je v podstatě rovněž energetická záležitost. Proč si dopřát tuto techniku častěji a čím nám prospěje?

krásná žena

Uvolnění blokád – psychická traumata a bloky se mohou promítnout do fyzické roviny různými zatvrdlinami a neprůchodnými místy, kudy špatně proudí lymfa a nedostatečně se tak zásobují živinami některé části těla. Veškeré masáže včetně těch erotických, blokády uvolňují a řeší situaci efektivně.

Eliminace stresu – lidé nebyli dříve vystaveni tak silnému emočnímu vypětí, jako my dnes. Valí se na nás ze všech stran mnohdy protichůdné informace, které vyvolávají chaos, spousta lidí se k nám nechová upřímně a vstřícně, potkáváme se s nimi na pracovišti, ve škole, na ulici, na úřadech a na mnoha dalších místech. K odstranění stresu napomáhá nejen vlídné slovo, ale zejména něžné doteky, a u masáží body – to – body, tedy tělo na tělo jsou velmi intenzivní.

nahá dívka u jezera

Erotické vyžití – je naprosto přirozené, že kromě působení sexuální energie vnímáme pozitivně i pohled na něco či někoho krásného, a jistě není nutné vyzdvihovat krásu ženského těla. Je to naprosto dokonalé mistrovské dílo. Umělci jej pouze dokážou napodobit na obrazech či plastikách, ale přímo se toho těla dotýkat a pozorovat jej ve své blízkosti, to je docela jiný příběh.

Tělesná blízkost – čím blíže jsme v kontaktu s někým atraktivním, co nás přitahuje, tím větší rozkoš prožíváme, a možná se i přistihneme nad tím, že bychom s dotyčnou osobou chtěli splynout v jeden celek. Tomu se právě dokonale přibližují masáže těla na tělo, kdy se nás masérka dotýká co největší plochou své tělesné schránky. Kdo si tuto techniku již vyzkoušel, zřejmě ji bude chtít znovu zopakovat.