Americká hypotéka neboli hypoteční úvěr na cokoliv

Hypotéka již dávno není jen možností pro získání vlastního bydlení. Již neplatí, že hypoteční úvěr je striktně určen jen pro získání vlastní střechy nad hlavou. Hypotečním úvěrem lze vyřešit mnohem více, nejen pořízení nemovitosti, vybavení do domácnosti, automobil či splacení dluhů apod.

Zásadní je vědět, že hypoteční úvěr je finanční produkt, který lze získat u bankovní a nebankovní společnosti. Stejně tak se dělí na účelový úvěr, který je právě určen pouze za účelem investice do nemovitosti, rekonstrukce bydlení, atd. Zkrátka vše co se týká vlastního bydlení a vše se musí finanční instituci dokládat na základě prokazatelných výdajů.

bankovní úvěry

Oproti tomu neúčelový typ úvěru, mezi který náleží právě americká hypotéka, lze v tomto případě použít finanční prostředky opravdu na cokoliv. Tento typ úvěru má mnoho výhod a je takřka dostupný pro každého. Jedinou podmínkou je jištění zástavním právem k nemovitosti. Vlastníkem nemovitosti nemusí být pouze žadatel, ale i jeho příbuzný, či známý. Zkrátka lze ručit i prostřednictvím třetí osoby, která takto vypomůže žadateli pro získání hypotečního úvěru.

Přednosti aneb výhody převažují

Možnost získání finančních prostředků až do výše 70% z odhadu zastavené nemovitosti. Dobu splácení lze rozložit na delší časový interval, tj. na dobu od jednoho roku až do třiceti let. Záleží na volbě žadatele. Úvěr lze kdykoliv předčasně doplatit a to bez jakékoli sance či poplatku.

Zažádat může kdokoliv. Garance nízkých splátek, žádné zatěžování administrativou. Eliminace poplatků předem.

lopata na peníze

Vyberte si správně a věřte, že americká hypotéka vám umožní získání nejen vyšší finanční částky. Jistota v rámci nižší úrokové sazby než u spotřebitelského úvěru. Prioritou je použití získaných finančních prostředků na cokoliv. Finanční instituce se nezajímá, na co peníze potřebujete. Nemusíte tuto skutečnost ani nikde uvádět, nikomu sdělovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup